KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12735272
nr 1273 5272
Tore Nyberg
(1911-1993), Sverige
Oljemålning, Träd. Signerad, daterad 1945. Olja på duk, 64x50 cm
Tore Nyberg, svensk målare född i Stockholm 1911, död 1993.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 september 2019
kl 18:44:29
2/9 18:39:30